temperatura

Metody na walkę z suchym i wilgotnym powietrzem.

rura
Author: Armacell
Source: Armacell
Zmiany temperatury wymagają od nas wzmożonej opieki nad naszym stanem zdrowia. W podobnych warunkach o chorobę nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż wystawiany na próby, zaczyna trochę gubić się. Kiedy minusowa temperatura nasze mieszkania muszą być docieplane. I nie istotna metoda ciepła, bo za każdym razem skutki dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Wystarczy obejrzeć swoje włosy. Jeśli widzimy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są również problemy z układem oddechowym.

Kupujemy wieżę - którą wybrać?

Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociażby na południowych czy zachodnich krańcach Europy. Niestety, mamy zimę i mamy obowiązek, jako co roku schować krótkie spodenki do szafy, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich. Rękawiczki jakie są każdy widzi.

Klimatyzatory do pokoju

klimatyzatory, klimatyzator naścienny
Source: http://www.aleklima.pl/
Nadeszła wiosna, a wraz z nią nastały słoneczne dni. Czekaliśmy tego momentu z niecierpliwością. W tym roku zima wyjątkowo dała nam popalić. Stąd też nie możemy się doczekać letniego sezonu i grzejącego słońca. Gdy na zewnątrz panuje cudowna aura, momentalnie lepiej nam się pracuje.