filtr

Najnowsze oferty czajników na naszym rynku

czajnik elektryczny
Author: Simon Harriyott
Source: http://www.flickr.com
Coraz większa szybkość życia skłania większość ludzi do oszczędności czasu i spożywania większej ilości kawy oraz herbaty. Spora cześć osób porzuca więc standardowe czajniki ogrzewane za pomocą gazu na rzecz nowocześniejszych sprzętów ułatwiających zaparzenie ulubionego gorącego napoju w ciągu zaledwie dwóch minut. Powstaje więc pytanie: który czajnik zakupić, aby odpowiadał nam pod względem funkcjonalności i –co ważne- aby pasował naszej kuchni?

Odkurzacz centralny - co powinieneś o nich się dowiedzieć?

nowoczesny odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
System centralnego odkurzania to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego domu jak również dużego mieszkania. Z jego użyciem sprzątanie przebiega bardzo sprawnie i prędko. Przewody nie walają się na podłodze, a kurz nie fruwa w porządkowanym wnętrzu, tylko jest on zasysany do sporego pojemnika, który zainstalowany jest w innym pomieszczeniu. Trzeba dodać, iż jest to bardzo ważna właściwość urządzenia również dla alergików.

Dlaczego opłaca się inwestować odkurzacz centralny?

odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu na prośbę jednego z producentów sprzętu AGD zorganizowano sondaż. Zadano pytanie rodakom, które z wykonywanych prac domowych spotykają się z największą niechęcią z ich strony. Jakie były wyniki? Aż 36 procent z nas nie lubi nie lubi mycia naczyń. Widok piętrzących się w zlewie naczyń przeraża nas najbardziej. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób z trudem znosi spacer po domu z głośnym i nielekkim ustrojstwem. Zapewne tylko dlatego, że nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.