gry

Czy tak naprawdę Xbox jest konsolą do zabawy?

Author: redcoon.pl
Można powiedzieć, że teraz konsola o nazwie Xbox jest najwspanialsza na świecie. Jednakże to naturalnie nie jest obiektywna opinia, ciężko szukać w tym przypadku również reklamy. To po prostu całkowicie subiektywna opinia do której to dosłownie każdy obywatel Polski ma pełne prawo.

Zainwestuj w dobre słuchawki

xbox
Source: http://www.morguefile.com/
Czasem możemy grać w jakieś gry i można mieć ściszony głos, albo nie przywiązywać znaczniejszej wagi do tego, jaka grafika jest nam proponowana. Mimo wszystko istnieją takie gry, które niejako trzeba poczuć i usłyszeć. To właśnie z myślą o nich powinniśmy mieć jak najlepsze głośniki, słuchawki, klawiatury i myszki, gdyż jedynie wtenczas będziemy posiadali świadomość, że gra posiada odpowiednią oprawę i że będziemy w stanie na pewno się nią zachwycić.

Ważne atuty tableta

Tablet w ręku
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Świetnie, że wzrasta wśród Polaków zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez wątpienia mają one wiele atutów. W sumie tablety już nie są nowością, zatem rynek jest trochę zapełniony tabletami, lecz i tak w żadnym razie zakładanie, iż producenci powinni się obawiać jest nie na miejscu.

W jaki sposób bawić się na konsolach za względnie niewielkie pieniądze?

Opakowanie ps4
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Konsole są z całą pewnością fantastycznymi sprzętami - jednakże są także stosunkowo drogie. Przeciętnego mieszkańca naszego kraju tak naprawdę nie za bardzo stać na choćby Playstation. Naturalnie rośnie liczba tych osób, które myślą, iż konsola to żaden wydatek, ale na nieszczęście należą do mniejszości. Zatem w jaki sposób radzić sobie finansowo z zakupem konsoli, lecz również gierek? Na szczęście znajdzie się całkiem sporo interesujących rozwiązań.

Pages