technologia

Telewizory na miarę współczesnych potrzeb

telewizor na stoliku
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Współczesna technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie. Wszystko wygląda całkiem inaczej niż jeszcze parę lat temu. Jeszcze do niedawna nasi rodzice cieszyli się z dwóch programów w wielkich i nieporęcznych odbiornikach TV, a obecnie? A w obecnie posiadamy całe mnóstwo kanałówi telewizory tak płaskie i z współczesną technologią, że czujemy się niczym bohaterowie filmu.

Sprawny sprzęt AGD i RTV

odkurzacz łazik
Author: Michael Aulia
Source: http://www.flickr.com
W każdym domu jest sprzęt, który jest przydatny na co dzień, a jego funkcją jest ułatwianie życia i przyspieszanie codziennych czynności. Technika w tym względzie również bardzo się rozwinęła i nadal rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Przykładowo w ostatnim czasie znacząco wyewoluowały kuchenki. W dawniejszych czasach używano jedynie kuchenek gazowych, które składały się z palników i piekarnika. Urządzenia takie nadal można spotkać w bardzo wielu gospodarstwach domowych. Obecnie coraz częściej zamieniane są na kuchenki napędzane energią elektryczną oraz płyty indukcyjne.

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Zaczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, gdy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.

Wybieramy najlepszą i niedrogą pralkę

Pralka Samsung WF0804Y8E
Author: Samsung
Source: Samsung
Od wielu lat na rynku sprzętu AGD toczą się swoiste igrzyska. Stawką jest oczywiście największa popularność danego producenta i powiązana z tym dynamika sprzedaży. Kłopot jest w tym, że przeciętny użytkownik pojęcia nie ma, które spośród stosowanych funkcji rzeczywiście mają wymierny wpływ na jakość prania, jakie na koniec będzie on wyjmował z wnętrza pralki.

Nowości w sprzęcie RTV na nadchodzący rok- w którym kierunku podąża rozwój elektroniki?

Smart TV
Author: Sinchen.Lin
Source: http://www.flickr.com
Na rynku wyrobów RTV nowości ukazują się tak często, że faktycznie niełatwo za nimi nadążyć. Wszystko jest z roku na rok szybsze, bardziej kolorowe, bardziej użyteczne i wymaga od posiadacza coraz mniej. Nie inaczej jest i w tym roku- producenci nieustannie prześcigają się w zaskakiwaniu użytkowników coraz wymyślniejszymi zabawkami.

Pages