salon

Zaufaj nowoczesnym urządzeniom

odkurzacz
Author: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com
Całkiem niedawno przeprowadzono sondaż, w którym zadano pytanie Polakom, które z wykonywanych prac domowych budzą w nich największą niechęć. Jakie były wyniki? Aż 36 % z nas nie lubi zmywania. Widok ułożonych w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Na „pudle” stanęło również odkurzanie. 29 procent pytanych osób z trudem znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. Wielką trójcę zamyka gotowanie. Dalej jest nam dane przeczytać o wieszaniu prania czy wynoszeniu popiołu z kominka.

Elektronika producenta Samsung

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung
Warto też pomyśleć o porządnej wiertarce, zestawie pędzli, folii ochronnej i, co jasne, dobrym młotku. Remontując dom warto jest zastanowić się nad funkcjonalnym oświetleniem. Do salonu światło górne będzie idealne, w sypialni zaś w dodatku powinny znaleźć się małe lampki na stolikach nocnych, które uprzyjemnią znacznie wieczorne czytanie. Żarówki LED (Żarówki LED na www.ceneo.pl/) są idealne do oświetlania łazienek.

Wszystko o serwerach

Serwer
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Odnawiając dom powinno się jest pomyśleć nad stosownym oświetleniem. Do salonu światło górne będzie idealne, w sypialni zaś w dodatku powinny znaleźć się niewielkie na szafkach nocnych, które uprzyjemnią znacząco nocne czytanie. Żarówki LED (ceneo.pl/) są idealne do oświetlania łazienek. Dzięki nim można miejscowo oświetlić poszczególne części pomieszczenia. Ułatwia to zarówno poranne golenie, albo robienie make-upu, jak i także późne relaksujące kąpiele w aromatycznej pianie.