randki

Jak poznać kogoś w Brystolu

Zakochani, Walentynki
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Wielu Polaków na emigracji ma potrzebę rozmawiania z rodakami na różne tematy, zarówno z życia codziennego, jak i zupełnie towarzyskie. Bardzo dużo polskich emigrantów znajduje się w Zjednoczonym Królestwie ze względu na wyjątkowo świetne warunki finansowe, pewnych zaś przyciąga również brytyjska kultura bądź różnorodność. Zawsze jednak warto wymienić się wiadomościami z rodakami na emigracji bądź nawiązać atrakcyjne relacje interpersonalne.

Nowe sposoby na poderwanie osoby

Author: Reinis Traidas
Funkcjonujemy coraz szybciej, znacznie więcej godzin spędzamy w zakładzie, a co się z tym wiąże zaczyna nam brakować okazji na znajomości twarzą w twarz i na szukanie miłości. Dlatego znacznie częściej obywatele miast iść do klubu, czy na spacer i próbować tam zapoznać kogoś ciekawego, decydują się to robić w sposób nowoczesny, który nie wymaga wychodzenia z mieszkania oraz jednocześnie pozwala na poznawanie kolejnych osób w każdej chwili, nawet nocą, czy w czasie podróży autobusem.

Polonia na Wyspach Brytyjskich

zakochani
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com
Na temat szukania wymarzonej drugiej połówki powstało mnóstwo nadzwyczajnych prac psychologicznych, filmów , a także dzieł literackich. Miłość, a zwłaszcza jej poszukiwanie, jest kwestią uniwersalną , a także znaną na całym świecie, obecną we wszelakich kulturach i językach. Jak jednak odnaleźć wymarzoną osobę w okresie emigracji do Wysp Brytyjskich?

Kwiaciarnia wysyłkowa

Wiosenne tulipany
Author: ComùnicaTI
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy bardzo wielu ludzi podejmuje decyzję o otworzeniu własnej firmy. Idee są zróżnicowane. Część przedsiębiorców decyduje się na wejście na rynek, gdzie jest duża konkurencja - na przykład salon fryzjerski czy sklep odzieżowy. Czasami przedsiębiorcy biorą się za dziedzinę, o której nie mają pojęcia, myśląc, że jakoś się samo ułoży. To widać na przykładzie wielu restauracji.