reklamy

Skuteczna, acz niedroga reklama własnych usług

reklama na przystanku autobusowym
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Każda reklama musi być bardzo dobrze widoczna! Przecież nie chcielibyśmy wydać jakby nie patrzeć znacznej kaski na taką reklamę, której praktycznie nikt nie zauważy! W takim razie - jeżeli w rachubę wchodzi pragnienie promowania własnej firmy, we wszystkich przypadkach czymś naprawdę ważnym jest to, aby nie władować swoich pieniędzy w błoto. Na całe szczęście można w sumie powiedzieć, że w wielu przypadkach nawet dosyć niewielkie pieniądze są w stanie sprawić, iż po prostu ludzie wreszcie będą mogli się dowiedzieć, że działa taka marka jak nasza! Zatem czymś bardzo ważnym jest to, aby w żadnym razie nie myśleć, że musimy posiadać tyle kasy co najpotężniejsze firmy, aby mieć możliwość efektywnie konkurować z pozostałymi podmiotami gospodarczymi. To które typy reklamy są OK?

Witryna internetowa sprawdzoną wizytówką waszej spółki!

strona internetowa
Source: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażamy sobie modernistyczny świat bez sieci? Wydaje się to kompletnie niemożliwe. Wielu młodych siedzi długie godziny w sieci. Co takiego robimy w sieci? Najczęściej marnujemy nasz drogocenny czas. Używamy dobrze znanych portali społecznościowych lub czatujemy za pomocą różnego typu komunikatorów.Sieć towarzyszy nam każdego dnia. Niewątpliwie, stał się ważną częścią naszego świata.

Reklama na długopisach

długopisy reklamowe
Author: logopen
Source: http://www.logopen.pl/
Długopisy logopen, mimo tego, że pismo odkryto już bardzo dawno temu, liczą sobie nieco ponad siedemdziesiąt pięć lat. Posługujemy się nimi dzięki węgierskim projektantom. Długopisy początkowo nie były akcesoriami, które przemieniły pisanie. Widoczny przełom nastąpił dopiero w chwili, gdy wdrożono je do amerykańskiej armii. Używali nich w szczególności piloci, którzy mogli dzięki nim notować wszelakie dane tyczące zmiany ciśnienia atmosferycznego.