portal

Skąd czerpać wskazówki na różne tematy?

pomoc, porada
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że internet jest wspaniałym narzędziem które służy nam na wiele różnych sposobów. Wielu ludzi wykorzystuje go chociażby przede wszystkim do rozrywki, chociaż dla innych jest on podstawowym narzędziem pracy; z drugiej jednak strony dla absolutnie każdego człowieka w mniejszym lub większym stopniu stanowi on szczególnie niewyczerpane źródło informacji na najróżniejsze tematy.

Jak liczne promocje przyciągają klientów?

zniżka
Czyhasz na obniżki? Uwielbiasz myszkować po sklepach bądź stronach internetowych w poszukiwaniu niższych cen towarów? Chcesz żyć oszczędnie i uważnie dokonywać wszelkiego rodzaju zakupów? Narzekasz na nieustanny deficyt gotówki i zamierzasz tanio nabyć wymarzone dobra albo udać się na egzotyczną wycieczkę?
O ile na któreś z tych pytań przytaknąłeś głową, powinna zainteresować cię oferta zakupów grupowych a także polowanie na okazje w gazetkach promocyjnych..

Firmy współfinansowany za pośrednictwem crowdfundingu - jak to działa?

crowdfunding ikonografika
Author: Rocío Lara
Source: http://www.flickr.com
Crowdfunding nadal jest procesem raczej młodym w Polsce. W skali świata narodził się trochę wcześniej, zyskując szybko znaczną popularność. Generalnie polega na finansowaniu różnych projektów z wykorzystaniem sieci WWW.

Korzyści, jakie przedstawia badanie marki

WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Monitoring internetu – analitycy codziennie badają internet, by wyszukiwać wszelkie głosy na temat przedsiębiorstwa. Badają, jakie są regularnie wyszukiwane sformułowania, o czym dyskutują internauci na forach WWW i jakie głosy występują na portalach social media. Oprócz biernego analizowania sieci, marketingowcy też rozpalają i kontrolują rozmowy oraz dbają o atrakcyjny wizerunek przedsiębiorstw. Promowanie konkretnych marek i przedsiębiorstw związane jest z konieczną inwestycją w reklamę. Szczególnym zadaniem, jakie ma przed sobą monitoring social media jest bez wątpienia wspieranie firm w jak największym dotarciu dla internauty. Każdy możliwy inwestor próbuje wyszukać na początku dane na temat konkretnego produktu lub usługi właśnie surfując w Internecie.